››› Dermo Mineral Kullanımı ‹‹‹

Dermo Mineral Nasıl Kullanılır?

Bildiğiniz gibi günümüzde pek çok erkeğin ortak sıkıntılarından biri de bugünün sakal modasına ayak uyduramaması ve sürekli tıraş olmak zorunda kalmasıdır. Bunun nedeni tabi ki sakal bölgesindeki kıl azlığı veya bölge şeklinde hiç kıl olmayışından kaynaklıdır. Fakat şimdilerde kullanıcılarından memnuniyeti kazanmayı başararak adını duyuran Dermo Mineral Sprey, bu bölgedeki kıl hücrelerini onarma ve yeniden yapılandırarak kıl sayılarını artırmaya yönelik formüle edilmiştir.

Bu sayede sakal ve bıyıklarının azlığı nedeniyle hiçbir zaman şekil veremeyen bireyler, br süre sonra bu alandaki kıl yoğunluğunun artması ve bir hizada uzaması sayesinde istedikleri şekli verebilecek bir sakal yapısına sahip olacaklardır. Şöyle ki, Dermo Mineral dediğimiz ürün tamamen bitkisel kaynaklı kıl köklerini besleme adına tasarlanmış olup, yalnızca takviye bir üründür. Yani tamamen köselik veya deri hastalıkları gibi bir durumda ilaç maksadıyla kullanıma uygun değildir. Ancak pek çok nedene dayalı sakal seyrekliğinde iyi bir yardımcı olduğu söylenebilir.

Peki, Dermo Mineral Nasıl Kullanılır? Çoğu erkek için bakım uygulamaları zorlu gibi görülse de bu ürünün oldukça basit bir kullanım şekli vardır. Haftada 2 veya 3 defa uygulanması gereken ürün, sorunlu kısma sıkılır ve sadece dairesel hareketlerle cildin tamamen emmesi sağlanır. Kıl köklerine ulaşan ürün, kan akışını hızlandırır ve cansız veya zayıf kıl köklerini harekete geçirerek canlanmasına yardımcı olur.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Son Yorumlar