››› Dr. Beard Sakal Serumu Nedir? ‹‹‹

Dr Beard Serum Nedir?

İnsanlık tarihinden bu yana erkekler için en önemli simge haline gelen sakal ve bıyık, günümüzde şekilleriyle de moda olmasından ötürü daha da fazla önem kazanmış durumdadır. Nasıl ki kadınlar bugün farklı saç sekilerli ile imajlarında değişikliğe gidiyorsa, erkeklerde sakal ve bıyık modasını takip ederek kendi tarzlarını ortaya koymaktadır. Ancak birbirinden farklı nedenlere dayalı olarak birçok kişinin ortak sıkıntısı sakalarındaki seyreklik veya bölgesel köselik durumudur. Bu sorunun ortadan kalması adına günümüzde oldukça fazla bakım ürünü bulunmaktadır.

Ancak Dr. Beard Serum ürününü bunlardan ayıran en büyük özellik içeriğinde herhangi bir kimyasal maddenin bulunmaması ve tamamen bitkisel içerikli olmasıdır. Sakal ve bıyıkların daha gür, dolgun görünümüne kavuşması adına formüle edilen ürün, kıl köklerinin beslenmesine ve eşit boyda daha sağlıklı uzamasına yardımcı olmaktadır. İçerdiği zengin maddeler sayesinde bozulan kıl kökü dokusunun onarılmasına katkı sağlayarak, seyrelmeyle birlikte kıl çıkmayan bölgendeki kıl kökü hücresinin de onarılmasına destek vermektedir.

Dolayısıyla Sakal Çıkarıcı Serum Ne İşe Yarar? Dediğinizde, konuyu toparlamak gerekirse, sıkıntınız olan sakal bölgenizde kıl yoğunluğunun artmasına ve istediğiniz sakal şekline kavuşmanıza yarar diyebiliriz. İhtiyaç duyduğunuz kısma serumu sıkıp masaj yapma durumunuzda, kıl kökleri harekete geçecektir. Ancak üründen beklenilen verimi alabilmek için en az 3 ay kadar kullanıma devam etmek gerekir. Seyreklik durumuna göre bu süreç biraz daha uzayabilir.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Son Yorumlar