››› Dr. Beard Serum İçeriği ‹‹‹

Dr Beard Serum İçindekiler
Son birkaç yıldır uzun sakal modasının başlatılması üzerine sakal bölgesinde seyreklik veya daha da sıkıntılısı bölgesel köselik olan kişilerin problemi büyümüştür. Çünkü kişi istediği şekli verememesi, sakal ve bıyıklarında seyreklik olmasından ötürü sürekli tıraş olması kuşkusuz can sıkıntısı vermektedir. Hemen her erkek için en önemli aksesuar tartışmasız sakallarıdır ve bu geçmişten bu güne kadar da süre gelen bir durumdur. Fakat çeşitli nedenlerle sakallarını uzatamayan bireyler, Artık Dr. Beard Serum sayesinde bu sıkıntılarından kurtulabilirler.

Şöyle ki, son zamanlarda kullanıcılarından aldığı memnuniyetle popülerliğini artıran ürün, tamamen bitkisel bileşenlerle elde edilmiş ve ölü ya da zayıf kıl köklerini yeniden yapılandırmaya yönelik formüle edilmiştir. Dolayısıyla gür ve dolgun sakallara sahip olmak isteyenler ürünü düzenli kullanarak bu isteklerine ürünün yardımıyla kavuşabilirler.

Merak edilen ayrıca bir husus ise Sakal Çıkarıcı Serum İçindekiler konusudur. Belittiğimiz gibi bitkisel içeriğe sahip olan ürün bünyesinde deionied water, fragrance, biotin, glycerin, stinging nettle, procapil, benzyl alcohol ve zinc pyrithione gibi doğal maddeler barındırmaktadır. 1 şişe olarak verebileceğiniz siparişinizde ihtiyaç duyduğunuz bölgeye serumdan sıkabilir ve masaj yaparak serumun emilimini sağlayarak kullanabilirsiniz. Dr. Beard ürününde istediğiniz sonucu alabilmeniz için 1 şişe kullanımla sınırlı kalmamalı ve en az 3 şişe kadar kullanmalısınız. Ancak bu sayede kıl kökleri tamamen harekete geçebilir ve kıllar aynı boyutta ve aynı sıklıkla çıkabilir.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Son Yorumlar