››› Dr. Beard Yorumları ‹‹‹

Dr Beard Serum Kullananlar

Günümüzde kadınlar kadar erkeklerinde yüz bölgesinde sıkıntıları oluşmaktadır. Yani kadınlar için cilt güzelliği ön planda ise erkekler içinde tabi ki, sakal ve bıyık yoğunluğu ön planda tutulmaktadır. Çünkü erkeklerin en iyi aksesuarları olan bu detay aynı zamanda tarzlarının da bir parçasıdır. Fakat değişken nedenlere dayalı olarak bu bölgede görülen kıl azlığı, kişilerin normal olarak tarzlarını da etkilemektedir. Bunun nedeni ise sürekli tıraş olmak zorun kalmaları ve günün sakal bıyık modasına uyak uyduramamalarıdır.

Bu problemi ortadan kaldırmak için bugün Dr. Beard Sakal Serumu üretilmektedir. Bu serumun amacı kişilerde görülen sakal seyrekliğinin ortadan kalması ve bölgedeki kılların gür, dolgun bir görünüme kavuşmasıdır. Bu yönde formüle edilen ürün tamamen bitkisel kaynaklardan yararlanılarak elde edilmiş olup, kıl köklerinin yeniden yapılandırılmasında yardımcı bir ürün olarak kullanıcılara sunulmuştur. Ciddi bir hormonsal problemi veya farklı bir rahatsızlıktan ötürü sakallarında seyrelme olan kişilerin ilaç maksadıyla kullanımına uygun olmayıp, sadece strese ve benzeri nedenlere dayalı olarak kıl kayıplarında kıl köklerini canlandırma adına destekçidir diyebiliriz.

Bu tür nedenlerle kullanım yapan kişilerin Sakal Çıkarıcı Serum Yorumları incelendiğinde üründen memnun kalındığı ve 3 aylık kullanımın ardından seyrelmenin gözle görülür şekilde kapandığı ifade edilmektedir. 1 şişe ürün bir aylık kullanıma yetecek şekilde tasalanmıştır ama önerilen kullanım süresi en az 3 ay kadardır. Bu şekilde kullanım yapanların üründen olumlu sonuç aldığı gözlemlendiği için kullanıcı yorumları incelenerek yeni kullanıcıların bu hususa önem vererek kullanmaları tavsiye edilir.Yorumlar (1 Yorum)

  • ali arslan 16 Ekim 2017

    mükemmel bir ürün 3 kutu kullandım çene altı ve yanaklarımda sadece sarı tüyler vardı şimdi mükemmel bir şekilde sık sakal oldu. foto gönderilse atıcam tavsiye ederim


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current day month ye@r *

Son Yorumlar